Szlifierka pneumatyczna oscylacyjna PEX 150mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4324
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067614730
  • Dostępność: Jest  (428 szt.)
  • szt.
  • 129,00 zł

 

SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA OSCYLACYJNA PAX Z TARCZĄ 150MM

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Obroty: 10500+/-10%rpm

Zużycie powietrza: 3,5SCFM@90Psi

Emisja hałasu: Lwa96dB, Lpa 85dB

Średnica tarczy: 150mm

Przyłącze powietrza: 1/4"

 

 

PRZEZNACZENIE

 

Szlifowanie powierzchni płaskich  i zgrubne szlifowanie powierzchni delikatnie zaokrąglonych wykonanych z drewna, tworzywa sztucznego, metalu, kamienia, materiałów kompozytowych, tworzyw mineralno-akrylowych, farb/lakierów, masy szpachlowej i innych materiałów.

 

 

ZALETY SZLIFIERKI PNEUMATYCZNEJ

 

Wysoka jakość wykonania: kompaktowa, lekka szlifierka pneumatyczna o wysokiej prędkości obrotowej umożliwi Ci efektywną pracę w każdych warunkach. Szlifierka oferuje gasnący ruch obrotowy talerza oraz niegasnące oscylacje o skoku ok. 3mm.

 

Łatwa wymiana dysków szlifierskich: montaż dysku szlifierskiego za pomocą rzepa jest intuicyjny i błyskawiczny. Możliwość zastosowania w szlifierce różnych rodzajów dysków szlifierskich pozwala na dopasowanie pracy urządzenia do potrzeb wykonywanej pracy. Dysk twardy posłuży do szlifowania zgrubnego i precyzyjnego oraz do szlifowania krawędzi. Dysk miękki do szlifowania zgrubnego, dokładnego i wypukłych powierzchni. Dysk bardzo miękki umożliwi dokładne szlifowanie form, elementów wypukłych i okrągłych.

 

Wygoda użytkowania: włącznik szlifierki naciskany jest całą dłonią, która w sposób naturalny spoczywa na korpusie urządzenia. Niska waga szlifierki i ergonomiczna konstrukcja zwiększają komfort w trakcie szlifowania.

 

Odciąg pyłu: umożliwia podłączenie odkurzacza warsztatowego do szlifierki w celu polepszenia warunków pracy. Odpowiednie odsysanie pyłu w trakcie pracy nie tylko zwiększa komfort operatora urządzenia, ale także wpływa na dokładność obróbki oraz wydłuża żywotność zarówno materiałów ściernych, jak i dysku szlifierskiego.

 

Bezpieczeństwo użytkowania: szlifierki pneumatyczne są urządzeniami nieprzegrzewającymi się i co za tym idzie bezpieczniejszymi w eksploatacji w otoczeniu narażonym na wybuchy i pożary.