Wkrętarka akumulatorowa udarowa 20 V, Li-Ion, 100 Nm, bez akumulatora

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5802
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067615096
 • Waga: 1.6 kg
 • Dostępność: Brak  (0 szt.)

 • Historia ceny
 • 125,00 zł
 • szt.
  Niedostępny

UDAROWA WKRĘTARKA AKUMULATOROWA 20 V

 BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

 

ZALETY WKRĘTARKI AKUMULATOROWEJ Z UDAREM BASS POLSKA

Pełna swoboda ruchów bez ograniczającego przewodu elektrycznego!

Wybierz ten model wkrętarki udarowej Bass Polska, jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wymagającej pracy w zewnętrznych lokalizacjach, trudno dostępnych miejscach, na wysokościach i w każdych innych warunkach, w których podłączanie przedłużacza byłoby uciążliwe lub w których dostęp do sieci energetycznej jest niemożliwy.

Lampka LED – dodatkowe oświetlenie miejsca pracy!

Wbudowana dioda LED poprawia widoczność w trakcie wiercenia i wkręcania.

Regulacja momentu obrotowego

Pierścień regulacyjny umożliwia ustawienie momentu obrotowego dokręcania w zakresie 1-25.

Wskaźnik rozładowania akumulatora

Umożliwia stałą kontrolę stopnia naładowania akumulatora, abyś mógł z łatwością przewidzieć, ile czasu możesz pracować z wkrętarką, zanim będziesz musiał wymienić baterię na zapasową.

Komfort pracy

Lekka udarowa wkrętarka akumulatorowa Bass Polska o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy. Wkrętarka z udarem wyposażona w profilowany uchwyt, duży przycisk spustowy z kontrolerem obrotów i wygodny uchwyt narzędziowy umożliwiający szybką wymianę akcesoriów.

 

DLACZEGO TA WKRĘTARKA BASS POLSKA NIE POSIADA W ZESTAWIE AKUMULATORA I ŁADOWARKI?

Baza 20 V – najnowsza seria narzędzi akumulatorowych Bass Polska wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tym samm wytrzymałym akumulatorem. Akumulator oraz ładowarkę dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij, aby przeczytać więcej o bazie narzędzi 20 V z jednym akumulatorem.

 

CO ZYSKUJESZ, WYBIERAJĄC SYSTEM JEDEN AKUMULATOR - WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność już nie musisz kupować wielu akumulatorów i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!