Wkrętarka akumulatorowa udarowa 20V Li-Ion 100Nm bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5802
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615096
  • Waga: 1.6 kg
  • Dostępność: Jest  (144 szt.)
  • szt.
  • 125,00 zł

UDAROWA WKRĘTARKA AKUMULATOROWA 20V – ZAKUP BATERIĘ DO WKRĘTARKI I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Maksymalny moment obrotowy: 100Nm

Obroty: 0-400/1500rpm

Emisja mocy akustycznej: Lwa 94,7dB

Emisja ciśnienia akustycznego: Lpa 83,7dB

Praca ciągła: S2 30min

Modele pasujących baterii: 5848, 5849

Model pasującej ładowarki: 5850

 

PRZEZNACZENIE

 

Wiercenie, wkręcanie, wykręcanie, luzowanie śrub i wkrętów.

 

 

DLACZEGO TA WKRĘTARKA NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

 

 

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do niej dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij TU i TU, aby zobaczyć baterie oraz TUTAJ, aby zobaczyć ładowarkę.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

ZALETY WKRĘTARKI AKUMULATOROWEJ Z UDAREM

 

Pełna swoboda ruchów bez ograniczającego przewodu elektrycznego! Wybierz ten model wkrętarki udarowej, jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wymagającej pracy w zewnętrznych lokalizacjach, trudno dostępnych miejscach, na wysokościach i w każdych innych warunkach, w których podłączanie przedłużacza byłoby uciążliwe lub w których dostęp do sieci energetycznej jest niemożliwy.

 

Lampka LED – dodatkowe oświetlenie miejsca pracy: wbudowana dioda LED poprawia widoczność w trakcie wiercenia i wkręcania.

 

Regulacja momentu obrotowego: pierścień regulacyjny umożliwia ustawienie momentu obrotowego dokręcania w zakresie 1-25.

 

Wskaźnik rozładowania akumulatora: umożliwi Ci stałą kontrolę stopnia naładowania akumulatora, abyś mógł z łatwością przewidzieć, ile czasu możesz pracować z wkrętarką, zanim będziesz musiał wymienić baterię na zapasową.

 

Komfort pracy: lekka udarowa wkrętarka akumulatorowa o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy. Wkrętarka z udarem wyposażona w profilowany uchwyt, duży przycisk spustowy z kontrolerem obrotów i wygodny uchwyt narzędziowy umożliwiający szybką wymianę akcesoriów.

 

 

BATERIĘ 3Ah ZAKUPISZ TU

BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU