Wkrętarka akumulatorowa 16V Li-Ion 2Ah

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5312
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615027
  • Dostępność: Jest  (1351 szt.)
  • szt.
  • 109,00 zł

 

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA Z OŚWIETLENIEM LED I WSKAŹNIKIEM MOCY

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

 

Napięcie: 16V
Dwa biegi na bazie przekładni planetarnej, przełączane mechanicznie

Obroty bez obciążenia: 1-bieg: 0-400rpm , 2-bieg: 0-1500rpm

Maks. Moment obrotowy: 25Nm

Poziom hałasu: Lwa 100,89dB, Lpa 89,89dB

 

 

 

 

PRZEZNACZENIE

 

 

Wkręcanie, wykręcanie, wiercenie, luzowanie śrub i wkrętów.

 

 

 

ZALETY WIERTARKO-WKRĘTARKI AKUMULATOROWEJ

 

 

 

Brak przewodu elektrycznego daje Ci pełną swobodę ruchów! Wkrętarki akumulatorowe to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, jeśli podczas pracy nie lubisz być ograniczony kablem elektrycznym lub głowić się nad podłączaniem przedłużacza. Wkrętarka akumulatorowa umożliwi Ci pracę w różnych pozycjach, na wysokościach, w nietypowych i zewnętrznych lokalizacjach.

 

 

 

Krótki czas ładowania: akumulator litowo-jonowy jest obecnie najlepszym rozwiązaniem w technologii wkrętarek akumulatorowych i wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami, lekkością i brakiem efektu pamięci. Akumulatory Li-Ion odznaczają się największą gęstością energii i co za tym idzie także pojemnością w stosunku do swego ciężaru oraz objętości . Elektroniczny sterownik kontrolujący pracę każdego akumulatora nie dopuści do jego nadmiernego rozładowania. Załączona ładowarka ze sterownikiem mikroprocesorowym automatycznie dostosuje prąd oraz napięcie ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora.

 

 

Lampka led: oświetlenie led gwarantuje Ci doskonałą widoczność podczas wkręcania w miejscach trudno dostępnych.

 

 

 

Wysokie parametry pracy i wysoki moment obrotowy umożliwią Ci pracę z różnymi typami materiałów, a regulacja prędkości pozwoli dostosować pracę wkrętarki do wymogów materiału.

 

 

 

Komfort pracy: ten model wkrętarki akumulatorowej posiada wygodny, profilowany włącznik spustowy z regulacją obrotów oraz wskaźnik mocy, dzięki któremu nigdy nie zaskoczy Cię rozładowana bateria. Doskonałe wyważenie wkrętarki umożliwia długotrwałą pracę minimalizując obciążenie ręki operatora.

 

 

 

Futerał do przechowywania: wykonany z miękkiego materiału, zapinany na suwak futerał, możesz przypiąć do paska, by nosić przy sobie wkrętarkę i swobodnie sięgać po nią w razie potrzeby.