Zestaw do usuwania wgnieceń PDR pistolet i akcesoria 33 szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3656
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067617892
  • Waga: 0.9 kg
  • Dostępność: Jest  (451 szt.)
  • szt.
  • 139,00 zł

ZESTAW DO USUWANIA WGNIECEŃ Z KAROSERII BEZ RYZYKA USZKODZENIA LAKIERU

 

 

W ZESTAWIE

 

Pistolet do klejenia na gorąco

Puller

Adaptery 18 szt.

Wkłady do klejenia adapterów

Szpachelka do czyszczenia powierzchni

 

PRZEZNACZENIE ZESTAWU
 
Usuwanie małych, średnich i dużych wgnieceń o różnych kształtach z karoserii samochodowej, motocykli, obudów pralek i lodówek, a także innych powierzchni ze stali lub aluminium. Zestaw blacharski do usuwania wgnieceń znajdzie zastosowanie w warsztatach samochodowych, motoryzacyjnych, serwisach, oraz warsztatach blacharskich i mechanicznych.

 

ZALETY ZESTAWU DO USUWANIA WGNIECEŃ W KAROSERII

 

Usuwanie wgnieceń z karoserii bez ryzyka uszkodzenia lakieru: technologia PDR - Paintless Dent Repair umożliwia prostowanie wgnieceń bez ryzyka uszkodzenia lakieru, a awięc bez szlifowania, szpachlowania i ponownego malowania prostowanej powierzchni. W efekcie naprawa karoserii przebiega błyskawicznie i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

 

Pistolet do szybkiego klejenia na gorąco: wygodny, niewielki pistolet o ergonomicznym, idealnie leżącym w dłoni kształcie, posiada moc 40W gwarantującą szybkie nagrzewanie.

 

Kompletny zestaw akcesoriów: ten zestaw do usuwania wgnieceń umożliwi Ci natychmiastowe przystąpienie do pracy bez konieczności dokupowania dodatkowych akcesoriów.

 

Usuwanie nawet małych wgnieceń: za sprawą specjalnego urządzenia do wyciągania wgnieceń z dźwignią, zwanego pullerem, szybko usuniesz nawet małe wgniecenia.

 

Łatwość obsługi: choć zestaw do wgnieceń jest produktem specjalistycznym jego obsługa, za sprawą prostej zasady działania i ergonomicznej konstrukcji, nie jest skomplikowana. Co więcej, w prostowanie odkształconej powierzchni, nie trzeba także wkładać dużej siły fizycznej.